ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

برنامه این هفته

shirazart.blog.ir 
* برنامه ریزی کنکور کارشناسی هنر به صورت هر هفته یک برنامه از شنبه تا پنجشنبه صبح و پنجشنبه ها بعدالظهر آزمون 
* برنامه و آزمون به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و هر یک ماه و نیم آزمون حضوری ( جهت کمتر گرفته شده وقت دانش آموزان کنکوری )
* هر هفته تصاویر و سوالهایی را همراه با برنامه داده می شود که در آزمونهای آخر هفته از آنها هم استفاده می شود .
* برنامه ریزی توسط زهرا جوکار : مدرس دانشگاههای هنر ، کنکور و دیباگران انجام می شود .با سابقه
بهترین اجرای برنامه های عصر جدید و دانلوداعلام نتایج برنامه عصر جدید هفته ششم
دانلود زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین اعلام نتایج برنامه عصر جدید هفته ششم با کیفیت 1080p و 720p
قشنگ ترین و زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین اعلام نتایج برنامه عصر جدید هفته ششم با کیفیت عالی و خوب
زیبا ترین و باحال ترین و جذاب ترین و خفن ترین و دانلود اعلام نتایج برنامه عصر جدید هفته ششم
دانلود جدید ترین و بهترین شب های اعلام نتایج عصر دید و اعلام نتایج برنامه ع
دانلود جدیدی ترین و خنده دار ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود بهترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود جدید ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
اعلام نتایج برنامه عصرجدید در هفته پنجم و چهارم و سوم
دانلود اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم و قسمت های 10 و 9

ادامه مطلب
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ۱۰ هفته ای
 برنامه تمرینی بدنسازی بانوان دارای موارد خاصی است که باید مقداری با برنامه تمرینی آقایان متفاوت باشد. این برنامه تمرینی بانوان ۱۰ هفته ای می باشد.
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان شامل یک سری حرکات بدنسازی است که می توانید با انجام آن ها علاوه بر کاهش وزن، عضله سازی را نیز انجام دهید تا بدنی بدون نقص داشته باشید.
در باشگاه بدنسازی بانوان معمولا از وزنه های سبک تر استفاده می کنند، از این رو حرکات را سریع
دوره آموزش برنامه نویسی به زبان ++C به صورت کاملا هدفمند و با رویکرد مهندسی نفت
برنامه زمانی: 
هفته اول : 5 و 7 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته دوم :12 و 14 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته اسوم : 19 و 21 اسفند ساعت 11 الی 14
محل برگزاری: امیر آباد شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی تهران 
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
ظرفیت تکمیل شد ...
دوره جدید به زودی ...
به مناسبت هفته سلامت از کارشناسان بهداشت دعوت به عمل آمد تا درباره بهداشت عمومی و شعار هفته سلامت برای دانش آموزان صحبت کنند و نیز برنامه صبحانه سلامت با همکاری انجمن اولیا و مربیان مدرسه اجرا شد همچنین دانش آموزان در این خصوص ویژه برنامه ای اجرا کردند دعوت از اولیا به مناسبت هفته سلامت و اجرای پیاده روی به مناسبت هفته سلامت
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم دانش آموزان ویژه برنامه هایی  با همکاری بسیج دانش آموزی اجرا کردند اردوی چند ساعته برای دبیران برنامه ریزی شد از دبیران بازنشسته تقدیر به عمل آمد و زنگ سپاس معلم در روز چهاردهم اردیبهشت به صدا در آمد
دانلود بهترین و زیبا ترین اجرا های برنامه عصر جدید و دانلود اعلام نتایج هفته ششم عصر جدید با لینک مستقیم
دانلود بهترین برنامه اعلام نتایج هفته ششم عصر جدید با کیفیت های 540p و 720p و 1080p و 4k
دانلود هیجان انگیز ترین شب های برنامه عصر جدید و دنلود اعلام نتایج هفته ششم عصر جدید با کیفیت 1080p
زیبا ترین و جذاب ترین و بهترین شب های عصر جدید و دانلود اعلام نتایج هفته ششم عصر جدید
دانلود برمانه اعلام نتایج عصر جدید و دانلود اعلام نتایج هفته ششم عصر جدید با
سلام
ثبت نام برنامه های شاد تابستان امسال اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شروع شد.
یکشنبه هر هفته کلاس های آموزی و سه شنبه هر هفته برنامه تفریحی برای کل تابستان فقط 135000 تومان
برای آگاهی دقیق تر از برنامه ها و ثبت نام با شماره
09171063200
تماس بگیرید
محل برگزاری کلاس ها هم شیراز خیابان زند هست
برنامه اندروید هفته سنج پیشرفته
دانلود رایگان اپلیکیشن اندروید هفته سنج پیشرفته. این برنامه، ویجتی با قابلیت برنامه ریزی برای جلوگیری از فراموشی به صورت نمایش پیغام در کنار ساعت گوشی شما است. این پیغام در کنار ساعت تبلت یا گوشی شما به نمایش خواهد در آمد، با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید ویجت ...
دستور جلسه:
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت هفته ی کتاب وکتابخوانی 
برنامه ریزی به مناسبت بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری
برنام ریزی برای تمرینات سرود همگانی
توجیه دانش آموزان برای شرکت در مسابقات فرهنگی هنری
برپایی نمایشگاه کتاب
برنامه ریزی برای بزرگداشت شهادت امام حسن عسگری ع 
برنامه ریزی جشن آغاز امامت امام زمان(عج)
 برنامه ریزی جشن هفته وحدت ومیلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)
معرفی دانش آموزان ضعیف درسی برای تشکیل کلاسهای تقویتی وکمک دانش
امروز اخر شب خبر رسید که عقد آخر هفته کنسله و به هفته های بعد موکول شده :/ اه چقدر بدم میاد وقتی برا همه چیز برنامه ریختم خراب میشه ...
کلا نمیدونم ایراد از چیه هر وقت حرفی میزنم قبل از انجام دادنش نمیشه اون کار کلا منحل میشه و وقتی برای کاری تو ذهنم کلی طرح و برنامه میریزم کنسل میشه :(
 امروز کلا روز "نشد " بود خواستم مطالب وبم اینجا منتقل کنم با نرم افزار مهاجرت که نشد چون انگار فقط مال bloga است :/ بقیه وبلاگ ها پ چی؟ بیان رسیدگی کن.
تعداد پستای وب قب
دستور جلسه: 
بزرگداشت هفته ی قرآن
برگزاری مسابقات قرآنی جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان در مسابقت شهرستانی
تجلیل از حافظان طرح ملی حفظ جزء سی ام قرآن
پیگیری فعالیتهای انجمن ها وگزارش عملکرد آنها
 برگزاری جشن شب یلدا
پیگیری وتوجه به ساعت نماز  وپخش صدای اذان در وقت مقرر
خلاصه مذاکرات :
در تاریخ  پانزدهم آذر ماه جلسه ای با حضور اعضا ء شورا ومعاون پرورشی تشکیل شد .در ابتدا گزارشی از فعالیتهای انجمن ها ارائه شد وبنا به پیشنهاد اعضاء اجرای برنامه
دستور جلسه:
برپایی نمایشگاه کتاب
+زیرنویس فارسی قسمتهای twice و winner اضافه شد(301,303,304)
+این پست به مرور بروز و تکمیل میشود

عنوان برنامه:هفته نامه آیدل/weekly idolزمان:60دقیقهخلاصه:ویکلی آیدل یک وریتی شو کمدی هست که هفته ای یکبار پخش میشه و از گروه های کیپاپی دعوت میشه .این برنامه رو میتونید بعنوان تاریخچه ای از نسل دوم کیپاپ(با تماشای قسمت های اول این برنامه)به بعد بدونید و با زندگی و شخصیتای آیدلا  در قالب طنز آشنا تر بشید .
ادامه مطلب
+زیرنویس فارسی قسمتهای NCT و MonstaX اضافه شد

عنوان برنامه:هفته نامه آیدل/weekly idolزمان:60دقیقهخلاصه:ویکلی آیدل یک وریتی شو کمدی هست که هفته ای یکبار پخش میشه و از گروه های کیپاپی دعوت میشه .این برنامه رو میتونید بعنوان تاریخچه ای از نسل دوم کیپاپ(با تماشای قسمت های اول این برنامه)به بعد بدونید و با زندگی و شخصیتای آیدلا  در قالب طنز آشنا تر بشید .
ادامه مطلب
خوب برم دیگه این هفته ای کاری توی شرکت چار هم تموم شد خوشبختانه برنامه نویس خانم اکرم قین هم نمیخواد آپدیت بذاره که من بخوام آپدیت کنم سایت هارو برم که باید برم یاناکار جالبه از صبح تا حالا بجز چای چیزی نخورده ام اما بازم گشنم نیست 
+زیرنویس فارسی قسمتهای بلک پینک و سوپرجونیور اضافه شد(368 , 277)

ادامه مطلب
+زیرنویس فارسی قسمتهای قدیمی اینفینیت اضافه شد(4و56و93و94)

ادامه مطلب
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ویژه برنامه ای توسط کمیته کتابخانه شورای دانش آموزی اجرا شد و نمایشگاه کتاب در این هفته برپاشد و تراکت و طرح درخت تهیه و در سالن نصب گردید و از این تاریخ به بعد طرح کتابخانه باز و طرح آشتی با کتاب به اجرا در آمد
برنامه گروه کوهنوردی و طبیعت گردی دوستداران طبیعت بردسکن در این هفته به شرح زیر برگزار شد :
نوع برنامه : طبیعت گردی و گردشگری
تایم برنامه : 5 ساعت - از ساعت 6 صبح تا 11 قبل از ظهر
زمان : جمعه 6 اردیبهشت ماه 1398
مکان اجرای برنامه : روستای زیبای خور
محل حرکت گروه : مقابل مسجد امام حسن مجتبی (ع)
مسافت بردسکن تا روستای خور : 27 کیلومتر
وسیله نقلیه این هفته : دو دستگاه ماشین شخصی و یک دستگاه تاکسی تلفنی
تعداد نفرات شرکت کننده : 14 نفر
مسیر پیمایش گروه : کوچه باغ
 اون دیویست و چهل ساعت کوفتیو با دعوا و زور تمومش کردم و خب اصلنشم هر نمره ای میخوان بهم بدن ،بدن' آی دونت گیو شت 'همینقدر صریح:/
کنار شیش روز کار در هفته هفته ای ام شیش ساعت کلاس زبان میرفتم و خب هر طوری حساب کنی اینکه من  الان جایی ام که از سرمای طبیعی هوا قراره زیر پتو بخوابم کاملن حقمه:/
اینکه دیروز طی یه حرکت انتحاری ساعت هشت شب چمدونمو بستم و ساعت یازده راهی شدم اونم بدون هیچ برنامه ریزی حقمه
اصلنشم من حق دارم همه برنامه هامو یه هفته بخوابو

دومین روز از هفته سلامت و ویژه برنامه گذر سلامت با حضور توانیابان هنرمند برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره سلامت منطقه 19 ، فاطمه داداش زاده مدیر اداره سلامت معاونت اجتماعی و فرهنگی با اعلام این خبر گفت: دومین روز از برگزاری ویژه برنامه " گذرسلامت " با شعار " مشارکت اجتماعی و سلامت " با حضور توانیابان هنرمند در محله عبدل آباد برگزار شد .
وی افزود : از آنجایی که ایجاد شرایط لازم برای مشارکت حداکثری شهروندان در اجتماع از جمله اهداف اداره سل
هفته بعد امتحانام تموم میشه.برای اون تعطیلیا تا آغاز ترم جدید کلی برنامه ریختم..
البته احتمال اجرا شدنشون ۱۰ درصد هست،مثل ادامه آموزشای html,css،ادامه آموزشای فوتوشاپ و...
بعضیاشم به میزان موجودی پولم بستگی داره که احتمال اونام ۵ درصد هست،مثل باشگاه رفتن و ...

برنامه هفته پایانی مسابقات لیگ هفت سنگ نوجوانان روستای ممرآباد:جمعه 98/01/30ساعت 10 صبحمحراب - بهاران بهمن - متحد متحد - بهاران محراب - فجر نو جوایز تیمهای برتر شنبه شب در مراسم جشن نیمه شعبان ( مهدیه روستای ممرآباد)  اهدا خواهد شد. هیات بومی و محلی شهرستان کاشمر
با عرض و سلام و ادب خدمت همه اعضای محترم حلقه داستانی کویر
به دلیل اینکه هیچکدام از دوستان داستانی روی وبلاگ نگذاشتند، طبق قرار قبلی، این هفته به خوانش متن های نوشته شده مرتبط با موقعیت ها خواهیم پرداخت.
دو موقعیت اخیر:
ورود به خانه و روبرو شدن با جنازه کسی که راوی با او قرار دارد.
دیدن شخصی در خیابان که سه سال پیش مرده است.
هفته ی آینده، هفته ی شلوغی خواهد بود. پر از ددلاین و مهلت ارائه تمرین ها و بخشی از پروژه ها. با این حال تصمیم گرفته ام تمام روز های هفته ام بنویسم. نوشتن باعث تعمیق افکار می شود. افکارم به شدت پراکنده اند و به هر چیزفرصت تفکر سه ثانیه ای می دهم.
هفته ی آینده را باید بنویسم.
► ترتیب مسابقات لیگ در هفته های مختلف در جدول زیر آورده شده است: 

هفته 1
1 - 2
3 - 4
5 - 6
7 - 8

هفته 2
4 - 1
2 - 7
6 - 3
8 - 5

هفته 3
1 - 8
3 - 5
4 - 2
7 - 6

هفته 4
6 - 1
2 - 3
5 - 7
8 - 4

هفته 5
1 - 7
4 - 5
3 - 8
2 - 6

هفته 6
5 - 1
7 - 3
6 - 4
8 - 2

هفته 7
1 - 3
2 - 5
4 - 7
6 - 8

هفته 8
3 - 1
5 - 2
7 - 4
8 - 6

هفته 9
1 - 5
3 - 7
4 - 6
2 - 8

هفته 10
7 - 1
5 - 4
8 - 3
6 - 2

هفته 11
1 - 6
3 - 2
7 - 5
4 - 8

هفته 12
8 - 1
5 - 3
2 - 4
6 - 7

هفته 13
1 - 4
7 - 2
3 - 6
5 - 8

هفته 14
2 -1
4 - 3
6 - 5
8 - 7

► هرگاه تیمی بدون صاحب شود، در اولین فرصت پس از یکی از زمان های زیر، بات (bot)خواهد شد:- قبل از با
با فرض اینکه فردا دو تا از کارای مهم انجام بشن...
میمونه دو تا کار استرس اور برای هفته اینده... 
بعد ازون میمونه دو تا کار اداری و اینترنتی که اگه اخر هفته انجام بدم مثلا...
اون وقت دو تا از مهم ترین کارا رو هم حواله تقدیر کنم فعلا...
بعدم چمدونم رو ببندم و برم عروسی دایی اگه برسم...
همینم کم مونده این وسط خودمم عروسی کنم که دیگه قشنگ از خستگی و استرس بمیرم...
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
به مناسبت هفته ی جوان جلسه ی ستاد سازماندهی امور جوانان جهت برنامه ریزی برای پاسداشت هفته ی جوان برگزارشد
امروز صبح جلسه ی ستاد سازماندهی امور جوانان باحضور همه ی نهادهای اجرایی ودولتی شهرستان #زرند در فزمانداری این شهرستان برگزار گردید. 
به گزارش ندای زرند، دراین نشست تمامی ادارات به ذکر ایده هاوبرنامه های ابتکاری خود پیرامون هفته ی جوان پرداختند که در زیر به برخی ازآن اشاره می گردد:
بهجتی رییس امور ورزش وجوانان دراین جلسه گفت :مادراین ه
هفته ى اول کار هم تموم شد..
یه مقدار سخته واسم اما خب دلگرمم میکنه. بچه ها، همکارام، خیلى مهربون هستن. بودن کنارشون رو دوست دارم..
هر روز کلى ماجرا دارم، سرکار، توى مسیر، توى خوابگاه... در مجموع خوبه، راضیم. واقعا راضیم، خدارو شکر
فردا صبح میرم خونه، یه سرى وسایل دارم بیارم. شوق رفتن دارم، یکم عجیبه.. جمعه هم برمیگردم که از شنبه برم سرکار. حالا درک میکنم چرا کارمندا انقد منتظر آخر هفته هستن..
فعلا روزام داره اینجورى سپرى میشه، با برنامه، با هدف، ک
قران درمان دردهای بشراست کتاب هدایتگر وثروتی است که فقر نداردوهدایتی است که گمراهی ندارد .
به مناسبت هفته بزرگداشت قران کریم از تاریخ 97/9/24 برنامه های ویژه ازجمله تلاوت جزءسی قران کریم باحضوردانش آموزان،درمحضرقران کریم باحضور معلمان وبرپایی سفره قرانی ،نصب نکات کلیدی با این موضوع ،اجرای طرح بشارت و....بود 
یادتونه گفتم:یه خونه پاستلی دارم وسط ابرا؟؟؟
الان همونجام با یه دندون درد یک هفته ای!!،ی عالمه فکر و خیال از تنظیم خواب به ساعت ۷ واسه از خواب نپریدن و خراب نشدن روز، تعادل بین درس و کار و دوست و خانواده  تا ریختن ی برنامه ۱۵ روزه کمی مشخص برای اینکه حداقل دستم بیاد تو این چتد روز چیکاره ام و ....
این ۱۵ روز ک گذشت ‍♀️
عاشق برنامه ریزیم و تا حالا ی بارم همشو با موفقیت تموم نکردم
شما چه میکنید ک انقدر بابرنامه پیش میرید؟من ک‌ول معطلم بس ک اتفاق خ
مصوبات کمیته بهداشت:
1- اجرای ویژه برنامه دعوت از سخنران پیرامون موضوع ایدز
2- توزیع قرصهای آهن با همکاری رابط بهداشت
3- برگزاری برنامه صبحانه سالم به مناسبت هفته بهداشت روان با همکاری مشاور
4- اجرای ویژه برنامه و دعوت از سخنرانان در هفته سلامت
تصویر جلسه
تصویر جلسه
جلسه مذکور با یاد و نام خدا آغاز شد ...
دستور جلسه (6): 
1 برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم هفته احسان و نیکوکاری با حضور تشکلات دانش آموزی 
2- برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم درختکاری 15 اسفند ماه ا حضور تشکلات دانش آموزی 
3- برگزاری بازارچه از دستاورد های دانش آموزان 
4- برگزاری ویژه برنامه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر 
5- برگزاری ویژه برنامه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر 
6- برگزاری آیین مراسم چهارشنبه سوری با حضور تشکلات دانش
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
علت پخش نشدن برنامه نود از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
90 پخش نمی شود؛ فردوسی پور علت پخش نشدن 90 را توضیح داد
به اخبار ایلنا سر روزهای پیش اخبار پخش نشدن نقشه نود بازتاب‌هایی به دنبال داشت و سر پایان عادل فردوسی‌پور اخبار کرد که نود تعطیل نشده و او. نظر ۹۰ به هدف دومین هفته متوالی از تلویزیون ایران پخش از ۲۸ مرداد ۱۳۷۸ نخستین بر است که این نظر سر روند برگزاری رقابت‌های لیگ.
ادامه مطلب
همین هفته‌ی پیش که داشتم برای عید برنامه‌ریزی می‌کردم و فکر می‌کردم چطور به این تکالیف سنگین برسم، با خودم گفتم «روی هفته‌ی دوم اصلا حساب نکن! هفته‌ی دوم طبق معمول، قرار است مریض باشی و کاری جز خواب از دستت برنخواهد آمد!» بعد هم کلی کیف کردم که امسال دیگر نگذاشم بیماری غافلگیرم کند!
که خب زهی خیال باطل! در ۴۸ ساعت گذشته، چیزی به جز سه سانتیمتر مکعب نان بربری، دو لیوان چای‌نبات و دو عدد سیب چیز دیگری بیش از چند دقیقه در این معده دوام نیاورد
هفته ی قبل که صبح ها کارآموزی غدد بودم چند تا عصر هم شیفت داشتم تو بیمارستان
کاردانشجویی،  این هفته هم که گذشت از یکشنبه تا خود امروز صبح ها تمام بیمارستان
کاردانشجویی بودم عصر ها هم غیر 2 روز کارآموزی ccu ...
دلم میخواد دقیق و با همه ی جزییات بنویسم ولی خواب چشمامو پر کرده !
فقط میگم ابن هفته جدید قراره خونه خواهر باشم ، فردا بلیط داریم از شهر ما به مقصد شهر خواهر....
ی اجراشده به مناسبت هفته کتاب توسط اعضای شورای دانش آموزی دبستان جامی عبارتند از : 
1- بریایی نمایشگاه کتاب در آموزشگاه .
2- اجرای برنامه قصه گویی توسط اعضای کمیته کتاب و کتابخوانی .
3- بازدید از کتابخانه حافظ شهرکرد و آشنایی با نحوه طبقه بندی کتابهای موجود در کتابخانه و آشنایی با کتابهای مرجع و....
4- دعوت از کارشناس محترم کتابخانه حافظ با منظور اجرای برنامه قصه گویی جهت دانش آموزان پایه اول .
5- اجرای برنامه مطالعه همگانی به صورت کلاسی در آموزشگ
سلام اون بازی که به سبک mini militia بود به یه دلایل خصوصی به محمد صالح کامیاب فرستاده شد تا کد نویسیشو بکنه و از ایشان ممنویم که ادامه پروژه ما را به عهده گرفت
ولی اینبار یه بازی جدید با جدول آنلاین برتر و دو نفره به صورت آنلاین است و سبک فوتبالی دارد واقعا روش خیلی کار کردم یه مرغ گرافیکی اینبار با گرافیک بالا و نیمه فلت استفاده کردیم و درواقع برای مدیریت بازیم از یه نرم افزار دیگر استفاده خواهم کرد بله یعنی برای اولین بین برنامه های کل جهان اینک
سرکار خانم صادق پور:از مشاوران به نام شیراز هستن.ایشون در زمینه ی مشاوره
تحصیل کردن .برنامشون مشابه برنامه ی آقای وصال از نظر روشه.کلاس های
ایشون کاملا منظمه.اما مشکل زمان کوتاه جلساته به طوری که در طول جلسه فرصت
صحبت یا سوال خاصی وجود نداره.ایشون در دنباله ی برنامه ای که در گذشته به
شما دادن و بدون داشتن تعاملی چشم گیر برنامه ی دو هفته ی آینده ی شما رو
می نویسن.البته با چند رنگ خودکار و بهتون می دنزمان نیم ساعته ی مشاوره ی
ایشون و حضور پشت
اول روز شمارم رو بنویسم ، بعد فردا آپدیت میکنم و یه کم متاهلانه میگم...
کارهای روز 355:

پیگیری کلودفلر مدیران سایت + کارهایی که از جمعه مونده + پیگیری طراح سایت و صحبت با همکارم+پیگیری تبلیغات اینفلوئنسر + برنامه ریزی و صحبت با عطشانی
محتوای شنبه مدیران سایت
یه کم توضیحات و بررسی پلازا
بررسی کلی پروژه ها در جلسه
ضبط بیست دقیقه ویدیو
آماده سازی وتغییرات برای ویدیو های بعدی
برنامه ریزی هفته

قرار هم نبود امروز خیلی پر بار باشه
همیشه اول برنامه ری
توی نشریه ای که  هر روز در ایستگاه ترموای شهری گذاشته می شود یک قسمتی هست مثل همان فال هفته و ماه خودمان. هفته ی پیش نوشته بود فعالیت هنری ای که در حال انجام آن هستید را دست کم گرفته اید. پیش بروید.این هفته نوشته بود، به نظر میاد زیادی از محدوده ی هنری خودتون خارج شدید. اگر این طوره یک قدم به عقب بردارید.مساله اینه که من همون جایی هستم که بودم. میشه این رو به حساب یه موفقیت گذاشت؟ چون اگه هفته ی قبل، پیش می رفتم الان باید یه قدم برمیگشتم. می دونید
دانلود فصل ششم برنامه خندوانه با کیفیت عالی
دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
دانلود برنامه خندوانه سری جدید فصل ششم با لینک مستقیم 
دانلود رایگان خندوانه بهار 98 با کیفیت عالی 

دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
نام برنامه : خندوانه
پخش : چهارشنبه ، پنجشنبه ، و جمعه ساعت 23 شبکه نسیم
کارگردان : رامبد جوان
خلاصه داستان : فصل ششم برنامه خندوانه با حضور جناب خان از پاییز 97 شروع به پخش خواهد کرد…..
درباره برنامه:
خندوانه نام برنامه‌ای
مدت زیادیه که حس می‌کنم تبدیل به یک تماشاچی صرف شدم ، میشینم به تماشای پیشرفت دیگران،موفقیت‌های دیگران، توانستن‌های دیگران ، خوش گذرانی‌های دیگران ، و توی ذهنم برای خودم برنامه‌ای میچینم که به زودی از این منفعل و بهر تماشا بودنم درمیام و دست به کاری می‌زنم که غصه سربیاد .و این سیکل مدام تکرار میشه، تماشا کردن و برنامه چیدن ، تماشا کردن و برنامه چیدن ، تماشا کردن و برنامه چیدن و چه نیازی به گفتن که این برنامه‌ها تبدیل به عمل نمیشه . به خو
سلااااااااام :)
+این چه عنوانیه نبات؟ :/
-خب اولین چیزی بود که به ذهنم رسید! :)
هر هفته،شنبه ها،میام تو این پست وزن جدیدمو اعلام میکنم! :)
تاریخ شروع:۹۸/۲/۵
وزن شروع نبات:۷۲/۹۰۰
وزن ایده آل نبات:۵۸
هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
مرسی نبات :)
بهترین برنامه ریزی برای کنکور
برنامه ریزی روزانه برای کنکور

توجه داشته باشید که برای برنامه ریزی روزانه، باید 5 درس را در یک روز در نظر بگیرید.
درس ها را به چند بخش تقسیم کنید و ساعات مطالعه آنها را هفته پخش کنید.
مثلا برای درس زیست 4 روز در نظر بگیرید و در هر روز 2 ساعت مطالعه کنید.
در برنامه ریزی روزانه باید تکالیف خود را نیز مشخص کنید.
هرتعداد تست یا مسئله ای که باید حل شود را در برنامه یادداشت کنید.
منابع و کتاب هایی که مطالعه می کنید را مشخص
فردا آخرین امتحانه 
نمیدونم چرا انقدر امتحانای من دیر تموم میشه همیشه؟ ولی به هرحال فردا که تموم شه خیلیا رو زخمی میکنم :)
برنامه ام اینجوریه که بعد امتحان مستقیییییم بیام خونه چهار پنج ساعت بخوابم، بعدشم که بیدار شدم میشینم فصل دو سریالی که تازه کشفش کردم(پیکی بلایندرز) کامل نگاه میکنم.خلاصه روزی یه فصل  نگاه میکنم و آخر هفته هم که فصل جدید استرنجر ثینگز و انتظاری که به سر میاد... بله شما دارید با کسی صحبت میکنید که نود درصد وقت بیکاریشو سری
اول از همه تولد امام زمان رو تبریک میگم ^_^
1_تو یه گروه تلگرامی عضوم که هر روز هر کی مورد سوال گروه رو انجام داد میاد تو گروه اعلام میکنه. یه جورایی مثل حضور و غیابه
مدتی بود میدیدم یکی از آقایون واسه اعلام همراهیش، پیام یکی از دوستان رو ریپلای میکنه. اولش فکر کردم اتفاقیه، بعدش دیدم چند تا از عکسای پروفایلاشون هم مثل همدیگه است. حدس زدم قصد ازدواجی باشن. یهو یه روز آقاهه از گروه لفت داد! دیدم پروفایل خانم هم درمورد بی اعتمادی و ایناست. انگار زده
دستور جلسه:
برپایی نمایشگاه کتاب
آرمی این هفته نفر چندم لیگت شدی؟
#کنجکاو_درباره_همهچیز_آرمی
(ادای بنگتن دراریم)
.
.
.
اگه از رتبه لیگ این هفته ات (مثه من ) عکس گرفتی ، توی پیکوفایل اپلود کنید و لینکش را برای ما به صورت خصوصی بفرستید تا توی سایت بزارم و هر هفته با همدیگر پیشرفت کنیم . توجه کنید که حتما لیگ این هفته تون باشه و مهم نیس نفر چندم شدید ، کافیه تمام سعیتون را بکنید که هفته دیگه پیشرفت کنید ( حتی اگر یه رتبه بالاتر بشید) و مهم نیس چه لیگی هستید ( برنز ، طلا ، ... ) 
هفته ی پیش همین روز، ساعت 3:56 دقیقه مردی از ترمینال تماس گرفت و گفت بلیط ساعتِ ده شبت به ساعت 8:30 تغییر ساعت داده، درست وسط خوابِ آشفته ام روی کوله پشتی وسط اتاق خوابگاه زنگ زده بود.
هفته ی پیش همین روز ساعت 7:10 دقیقه داشتم توی حیاط خوابگاه چمدان به دست، با "آ" خداحافظی می کردم.
هفته ی پیش همین روز ساعت 10 شب دنبال نان سنگ پز یا همچین چیزی می گشتم، حوالی انار!*
هفته ی پیش همین روز ساعت 11: 30 دقیقه ی شب توی اتوبوس خوابم برد و یک باره از خواب پریدم! دوباره
آینده‌ی ما غیرقابل پیش‌بینی است. فکر کنم دیگر بتوان این را از خصیصه‌های زندگی در ایران دانست.
کم‌تر از دو هفته مانده به کنکور ارشد و در جلسه‌ای اضطراری، مدیران مشخص می‌کنند که کنکور باید ۷ هفته تعویق شود. این مدت زمان اضافه شده برای من برابر با کل زمانی است که برای کنکور وقت گذاشته بودم و حالا هدیه‌ای بزرگ دریافت کرده‌ام که ضعف‌ها را جبران کنم. اما بیچاره آن‌هایی که دقیق برنامه‌ریزی کرده بودند و حالا ۷ هفته هاج و واج فقط باید مرور کنند.
آغاز پخش فصل دوم برنامه «عصر جدید» از فردا شب/ مردم داوری می‌کنند
اولین قسمت از فصل دوم برنامه عصرجدید شبکه سه، یکشنبه ۲۲ اردیبهشت پخش می‌شود.
رقابت برگزیدگان دور اول برنامه عصر جدید در فصل دوم، از فردا روی آنتن می‌رود. قرار است در ماه مبارک رمضان این برنامه یکشنبه و دوشنبه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ پخش شود.

بنا به گفته علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه، داور نهایی این فصل مردم هستند. بازپخش این برنامه نیز جمعه‌ها ساعت ۱۷ خواهد بود.
برای فصل دو
نمیشد وقتی 5 صبح خوابیدم با دیروزی شلوغ...از خودم انتظار زود بیدار شدن داشته باشم...دیر بیدار شدم اما...
هواپیمایی کارمو تلفنی راه انداخت و نجاتم داد...
دکتر کارمو رو تلفنی راه انداخت و نوبتمو جابجا کرد...
خانواده بعد از چندین هفته زنگ زدن و رخ نمودن فاینلی...
تو اون سایته یه کامنت گذاشتم بعد ازینکه تلفنشون رو هی جواب ندادن...
با دوستم تلفنی حرف زدم...
با هم ازمایشگاهی هندیم گپی زدم بعد از هفته ها...
و حالا فقط منتظر افطارم و چای و خرما...
برای امروزم هم
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
بیشتر شیرازی ها ایشون رو میشناسن و از دبیرای بسیار خوب درس شیمی هستن که
کار مشاوره هم به طور محدود انجام میدن.از محاسن مشاوره ی ایشون میشه
گفت:در روحیه دادن به شما و امید دادن به شما از هر فرد دیگه ای موفق تر
هستن و از معایبش میشه به بی نظمی برنامه هاشون و تغییر مداوم ساعت
کلاساشون اشاره کرد.برنامه ی ایشون حجمی ساعتیه.یعنی هم برای شما ساعت
تعیین می کنن و هم بهتون می گن که چی و چه قدر بخونین.خب این سبک هم محاسن و
معایب خودش رو داره.اول این که ن
ایکس اینا کلاساشون دیرتر شروع شد الان اینقدرررررر برنامه امتحانیشون خوبه که قشنگ اگه همه رو بیست نگیره میتونم بگم خنگی از خودشه
بعدحالا این هیچی چندوقت پیش بهش گفتم من تالا درطول این دوسال درسای عمومی نمره خوب نداشتم(به جز دوتا که خب خیلی چرت بودن)همش روی 16-17گرفتم
الان نمره هامو زدن سه تا بیست دارمالبته یکیش اختصاصیه و چون عملی بود واحدش کمه ولی الان خوشحالترینم
این هفته دوتا امتحان بیشتر ندارم و هفته بعدش قرار سرویس شم
برنامه های حلقه شهید ابراهیم هادی در تابستان
۱.سالن هفتگی
۲.سیر مطالعاتی
۳.جلسه معرفتی
سه برنامه بالا فقط برنامه های اصلی و دائمی هست که در طول هفته برگزار می شود
البته حلقه برنامه های دیگری هم مثل استخر،کوهنوردی
اردوی نیم روزه،هیئت دانش آموزی،جشن و... نیز دارد
در ادامه توضیحاتی درباره برنامه ها داده شده است:
توضیحی درباره ی جلسه ی معرفتی اصول عقاید :
این جلسات  معرفتی با حضور استاد عشاق و با موضوع اصول اعتقادات برگزار می شود.
تعداد جلسات ح
بسمه تعالی
     اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری                                                           تاریخ 5/8/ 97
 مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد                                                     شماره :
                دبستان هاتف کیان                                                                                          پیوست ــ                                  
ـــــــــــــ
دستور جلسه: 
بزرگداشت هفته ی قرآن
برگزاری مسابقات قرآنی جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان در مسابقت شهرستانی
تجلیل از حافظان طرح ملی حفظ جزء سی ام قرآن
پیگیری فعالیتهای انجمن ها وگزارش عملکرد آنها
 برگزاری جشن شب یلدا
پیگیری وتوجه به ساعت نماز  وپخش صدای اذان در وقت مقرر
خلاصه مذاکرات :
در تاریخ  پانزدهم آذر ماه جلسه ای با حضور اعضا ء شورا ومعاون پرورشی تشکیل شد .در ابتدا گزارشی از فعالیتهای انجمن ها ارائه شد وبنا به پیشنهاد اعضاء اجرای برنامه
هفته پیش رفتم مخابرات گفتم خط تلفنم از بیرون خونه  نویز داره، چون
اینترنتم های وب بوده شما کاری نمیکردی، حالا میخام هاوبو که ۷ ساله دارم
رو جمع کنم و از شما نت بگیرم پس لطفا رسیدگی کنین، گفت تو جمع کن من
میفرستم از سر کوچه سیمتو عوض کنن! 
هفته پیش های وب رو جمع کردم که این هفته نت بگیرم.

دیشب سیمای تلفن کل کوچه رو از سمت ما دزدین..
چون اینجا محله زاغه نشینه، تا یه سال دیگم وصل نمیشه.

فحش ندم؟
از اونجایی که امروز تا ساعت هفت اینطورا خواب بودم بعد از کلاس زبان ، فکر کنم امشب بیدار بمونم. خوابم بهم ریختا. اشکالی نداره مهم کار کردنه. فردام صبح زود بیدار میشم که درست بشه. الانم نشستم دارم کتابو میخونم. تئودور ادورنو که دوست بنیامین بود. تازه یادم رفت اینو بگم امتحان زبانم یکشنبه داریم جمله سازی سوال دراوردن گرامر از این چیزا ۵ تا درس اول کتاب. بهش فکر میکنم استرس میگیرم ولی باید کار کنم. اتفاقا خوبه ادم یاد میگیره و تو ذهنم میمونه. باید
دانش جوی رشته پزشکی دانشگاه شیراز هستن.جلسات ایشون انفرادی و بدون
محدودیت زمانیه.با این حال ایشون فوق العاده بی نظم در برگزاری کلاس هستن و
ساعت و روز کلاسشون در هفته شناوره!جلسات یک هفته درمیونه.ایشون روش خوندن
درس ها رو توضیح میدن و به شما برنامه میدن برنامه ی ایشون برای هرروز فقط
شامل حجمه و ساعت نداره.این سبک برنامه ممکنه موجب کم کاری داوطلب
بشه.ایشون درس نمی پرسن و آزمون نمی گیرن.در ضمن معمولا در دسترس نیستن.
اطلاعات ما کامل نیست لطفا
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
به گزارش حوزه سینما و تلویزیون گروه فرهنگی هنری عصرحباد؛ با اتمام ماه مبارک رمضان و رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی فوتبال، مسابقه تلویزیونی «عصر جدید»، در ساعاتی که بینندگان به آن عادت کرده‌اند به صورت منظم پخش خواهد شد.
برنامه اصلی، یکشنبه‌ها و دوشنبه‌ها بعد از خبر ساعت ۲۲ و برنامه پشت صحنه و تکرار عصرجدید، روز بعد خواهد بود.
پنجشنبه هر هفته هم می‌توانید بعد از خبر ساعت ۲۲ منتظر «برنامه ویژه اعلام نتایج باشید»، برنامه مهیج و حساسی که جم
بینیمو جراحی کردم یه هفته شد با امروز
اگه این سوالو ازم بپرسید که اگه برگردی به قبل، بازم عمل میکنی یا نه؟
جوابم
صد در صد بله هست.
بله راضی‌ام.
البته یه دلیلش خوب شدن بینیمه
وگرنه اگه راضیه راضی نبودم شاید پنحاه پنجاه میگفتم عمل میکردم.
سخت بود تو این یه هفته. درگیر ذهنی داشتم. اینکه این همه بینیا داغون، چرا من باید عمل میکردم. من که داشتم زندگیمو میکردم.
ولی الحمدلله جوری شد که از تمام حرفام تو این یه هفته پشیمون شدم.
دستور جلسه:
برگزاری روز بسیج 
بزرگداشت روز قانون اساسی 
برگزاری مانور زلزله
پیگیری مسابقات حفظ جزء سی ام قرآن وسایر مسابقات فرهنگی -هنری

خلاصه مذاکرات 
در تاریخ دوم آذر جلسه ای با حضور معاون پرورشی واعضاء شورا در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد وپیرامون مناسبتهای ا نیمه ی اول ماه صحبت وتبادل نظر شد.
وهمچنین گزارشهای عملی از فعالیتهای انجام شده ی هر انجمن توسط مسئولین هر انجمن عنوان شد.
مناسبتهایی که در این نیمه در پیش بود ودر موردش بحث ش
دو هفته است آگهی‌های استخدامی روزنامه رو چک می‌کنم. یکی ستون پزشکی و درمان، یکی هم ستون آشپز و شیرینی‌پز!!! انقدر امروز وسوسه شدم که برم یکی از این قنادی‌ها برای بردست قناد، شرایطش رو ببینم، اما منصرف شدم. می‌دونم که اگه برم و قبولم هم بکنن، کارم شستن مقادیر وحشتناکی ظرف و ظروفه و ایضا جارو و تی و اینا :/ حالا با ارفاق شاید بذارن شکر هم بریزم تو تخم‌مرغ‌ها! ظرف شستن باز یه چیزی، جارو و تی که فکرشم نکن بتونم انجام بدم!
الان نمی‌تونم برای قناد
پدیده‌های نجومی مانند کسوف و خسوف جزو پدیده‌هایی هستند که همیشه مورد
توجه قرار می گیرند. هفته‌ی گذشته هم خورشید ما گرفت! این پدیده از کشور ما
قابل دیدن نبود و تنها روی اقیانوس آرام و در بخشی از کشورهای آرژانتین و
شیلی قابل مشاهده بود. هفته‌ی گذشته و هم‌زمان با رخ دادن این پدیده‌ی
هیجان‌انگیز، ویژه‌برنامه‌ی خورشید گرفتگی شیلی راه شیری به پوشش زنده‌ی
این رویداد پرداخت. اگر تماشای این برنامه زنده را از دست دادید هم‌اکنون
در قسمت نهم
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.
نود compute-0-0 با ۳ پروسس
نود compute-0-1 با ۶ پروسس
نود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکند
نود conpute-0-3 با ۳ پروسس
نود compute-0-4 با ۱ پروسس
نود rocks7 با ۱ پروسس

د
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.نود compute-0-0 با ۳ پروسسنود compute-0-1 با ۶ پروسسنود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکندنود conpute-0-3 با ۳ پروسسنود compute-0-4 با ۱ پروسسنود rocks7 با ۱ پروسسدر نتی
همانطور که مشاهده میکنید یک بروز رسانی اساسی انجام شده،و قبلا در بلاگ قبلی رادیو آنلاین راه اندازی شده بود،ولی خوب دلایل بسیاری جلوی ادامه فعالیت و گرفت. و اینبار قرار است رادیو آنلاین دوباره راه اندازی شود و  24 ساعت 7 روز هفته ۹۹٫۹%  آپ تایم باشد.
 با برنامه های متنوع رادیو فعال خواهد شد.(و در صورت پخش زنده  برنامه رسمی در رادیو اطلاع رسانی میشود، و رادیو در حالت عادی اطلاع رسانی خواهد شد که چه برنامه هایی پخش میشود.)
منتظر رادیو آنلاین ئی ام
هفتاد و دو ساعت بی‌خوابی، کار پیوسته و درگیری بدون توقف؛ چند سالی بود تجربه‌ش نکرده بودم. درگیر چی بودم؟ عرض می‌کنم خدمتتون...از اول این هفته همون‌طور که در پست قبلی گفتم، محیا باید برای حضور در رادیو پنج صبح بیدار می‌شد، منم برای همراهیش و به خاطر علاقه شخصیم به صبح زود بیدار شدن(!) ساعت پنج بیدار می‌شدم.در کنار زود بیدار شدن، از دوشنبه که برنامه طبیب یک‌هفته موقتاً تعطیل شد تا ویژه‌برنامه اعیاد شعبانیه رو تهیه کنیم، شبها تا حدود دوازد
سلام

بعد یکی دو ماه انجام دادن اون برنامه ی 5x5 کا فایلشو گذاشتم میخوام نظرم رو بگم.

نمیدونم عددام رو دنبال میکردید یا نه قبلا یه صفحه براش زده بودم که برداشتمش.
چند تا مشکل داره این برنامه
1. خیلی سرعتش زیاده یعنی بعد 4 5 هفته میبینید یهو 50 60 درصد بیشتر دارید میزنید از روز اول. که یهو خیلی سنگین میشه. 
2. بخاطر خیلی سنگین بودنش واقعا زیاد باید غذا بخورید وگرنه سرعت از بین رفتن عصلات تو تمرین از سرعت ریکاوری بیشتر میشه. 
3. چون حجمش زیاده مخصوصا ب
امروز، یک روز بین دو روز تعطیلی هست. گاهی این روزهای بین دو تعطیلی هم خوبه و هم کسل‌کننده. اگر برنامه‌‌ریزی داشته باشیم، حتما خوبه و قابل استفاده و البته خیلی هم مفید. اگر هم برنامه‌ای نداشته‌ باشیم تبدیل می‌شه به یک روز دلگیر و خسته‌کننده. ولی من معتقدم روزهای بین تعطیلی، چه سرکار باشیم چه خانه، چه در سفر یا تفریح، بسته به زاویه نگاه ما تعبیر و تفسیر می‌شن. کافیه باور داشته باشیم هر طلوع یک فرصت هست و این فرصت، یک نعمت، و این نعمت یک رحمت
هفته اول:
هفته دوم:
هفته سوم:
...
هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
همه قسمت ها و زیرنویس ها به زودی بارگذاری خواهد شد...
وضعیت:در حال پخشزمان: 1 ساعتزیرنویس فارسی : داردخلاصه :مجری های سابق ویکلی آیدول این بار برنامه جدیدی به دست گرفته اند و هر هفته از آیدل های کره ای دعوت میکنند و...
ادامه مطلب
Crack  نرم افزاری 
 کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار   میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از   شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی ا
من از امتحان خوشم نممیییاااااااااااااااادددددددددد کلا چهار تا درس که بیشتر نیست نمره شو می دادن بریم پی زندگیمون دیگههه 
+ هششش 
+ یه تحقیق هم مونده تازه 
+ این هفته را هفته ی تداخل بین کارهایی که دوست دارم انجام بدم و درس های مسخره ای که باید بخونم نامگذاری می کنم
× بعدا نوشت : 
شنیدین چی شد؟ نوشتم : کارهایی که دوست دارم انجام بدم 
اولین تغییر سال ۹۸ ! 
یادتونه چند ماه شدید با این قضیه چالش داشتم؟ توی همه پست ها اثرش بود
این یک هفته که مشهد بودم ...نه نوشتم...نه خوندم...نه هیچی...!
حالا یه عالمه کتاب هست...یه عااالمه ورقه سفید و خالی و یه من ...!به امام قول دادم ازش خواستم کمکم کنه ...که کتابمو تا آبان تموم کنم...
این هفته نرسیدم به بروز شده ها سر بزنم امروز ...حتمااااا...
خوابم بند نمیاد از این ور میوفتم ...اون ور ...تو ماشین گردنم بدجووور گرفته ...و با یه خواب طولانی مدت متوجه شدم دیگه نمیتونم تکونش بدم ...امان از تنگی کانال نخاعی ‌‌...اه!
بعد از ظهر شروع ترم جدید زبانه ...خدا ک
راه شیری برنامه‌ای با محوریت نجوم و آسمان شب برای علاقه‌مندان به دانش
نجوم است. اجرای این برنامه را سیاوش صفاریان‌پور، بر عهده دارد که سابقه
ساخت برنامه‌های پرمخاطب نجومی همچون برنامه آسمان شب در کارنامه او دیده
می‌شود. این مجموعه با همکاری کارشناسان باسابقه نجوم و مروجان علم در
بخش‌های مختلف مرتبط با نجوم، فضا و محیط زیست اجرا می‌شود.

نخستین قسمت مجموعه راه شیری به مناسبت روز جهانی نجوم از ۱۶ اردیبهشت ۹۸
در دیجی‌کالا مگ منتشر شد .
سلام بر دوستان عزیزاین وب جهت آموزشات و ترفند هایی در رابطه با هک و نفوذ و برنامه نویسی ایجاد شده استفعالیت رسمی این وب از هفته آینده شروع میشود و موضوعاتی که در این وب به آن پرداخته میشود:-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با انواع زبان های برنامه نویسی-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با هک و نفوذ-راه هایی برای افزایش امنیت و مقابله با تروجان ها و انواع رات(کنترل کننده)-و موضوعاتی در این حیطه که به صورت مفصل درباره آن توضیحات و آموزشات ارا
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود برنامه های نیمه نهایی عصر جدید با لینک مستقیم و دانلود رایگان
دانلود اپلیکشن معرفی شده در عصر جدید و دانلود رایگان برنامه عصر جدید و دانلود برنامه سایه
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود رایگان اپلیکشن های برنامه های مختلف و برنامه سایه برای اندروید
زیبا ترین و باحال ترین برنامه های بازار و دانلود رایگان برنامه های کمک به خیریه و دانلود برنامه سایه
دانلود جدید ترین و بهترین و جالب ترین برنام
هفته پیش برنامه اینستاگرام از روی گوشیم پرید و دیگه نصب نشد.از هرکسی که پرسیدم یک چیزی میگفت:
حافظت پر شده..
برنامه های الکیت را پاک کن..
گوشیت را چندبار خاموش و روشن کن..
برو توتنظیمات و از داخل  اپ پاکش کن
خلاصه خیلی براش نسخه پیچیدن و ما هم گوش دادیم.اما درست نشد
هیچی دیگه بردیمش دکتر.آقای دکتر چند دقیقه روش کار کرد و گفت:
ما تمام تلاشمان را خردیم،باید فلش بشه
گزینه دومی نداشتم.گفتم قبول فقط شماره ها را نگه دارید.
خدا روشکر الان حالش خوبه اما د
روزها در حال دویدن هستن و من رو محکم به دنبال خودشون می کِشَن ...
خیلی هفته گذشته رو خوب شروع کردم بر عکس این هفته،کلاً این هفته انگیزه هام نابود شدن و خاکسترشون رو تو فضای اتاقم می بینم،خاکستر شدن اتفاق خوبای آینده رو هم ...
کاش سر عقل بیام و اون گذشته رو همون جا،جا بذارم و تو حال زندگی کنم ...
این 5شنبه مهمونی دعوتیم و تهِ دلم یه خوشیِ کوچولو دارم و نمی دونم چرا؟!!!
عجیب ترین اتفاق تو این یه سال گذشته رو از سرگذروندم و هنوزم زنده ام ...
چیه این انسان
شنبه هفته پیش بود که بعد از کلی آوارگی و ناراحتی نقل مکان کردیم به خونه جدید 
خونه پدرشوهر رفتن منتفی شد و یه خونه باب میل من پیدا شد یه خونه ویلایی و پر از پنجره که هر روز کلی نور میپاشن توی خونه
و الان بعد از یک هفته تلاش بی وقفه برای سامان دادن اوضاع و خوابوندن فندق نشستم روی مبل و دارم ساندویچمو میخورم 
دو هفته قبل داشتن همچین شرایطی برام مثل رویا شده بود و الان من به اون رویا رسیدم 
خدای من شکرت :)
امروز تولده جنابِ پدر بود 
و تدارکات یه هفته ای  مادرجان.
از تهیه ی غذای مورد علاقه ی پدر
تا درست کردن دسر و تمیز کاری خونه و دوختن بلوز برای پدرجان
صب تا حالا ذهنم درگیره
تولد منو کی یادش هست؟کی قراره این برنامه ها رو برای من دونه به دونه برنامه ریزی کنه
اینکه بشینه واسه تک تک لحظات روزه تولدم برنامه بچینه؟
اصن چیزی هم هست که هنوز از تهِ تهِ دلم دوسش داشته باشم
که وقتی میبینمش چشمام قلبی قلبی بشه؟
اصن عاشق چی هستم؟
چی دوس دارم؟
خدایا امسال یه
اسپانسر برنامه برنده باش کیست از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
وقتی اسپانسر برنده باش احساس خطر کرده و وارد عمل می شود
سر این گزارش جزییات کاملی از مسابقه تند باش از مدت پخش برنامه تا اسباب شرکت دراین جوایزش چیست و چطور میتوان از ساخت اپ ساخت کرد؟. حتماً در برنامه‌های مشارکتی با راهنما بود اسپانسر علاوه بر مبلغی که با عنوان سهمبری در امر برنامه سازی با صداوسیما پرداخت می‌کند گاهی.
ادامه مطلب
زندگی
امروز، یک روز بین دو روز تعطیلی هست. گاهی این روزهای بین دو تعطیلی هم خوبه و هم کسل‌کننده. اگر برنامه‌‌ریزی داشته باشیم، حتما خوبه و قابل استفاده و البته خیلی هم مفید. اگر هم برنامه‌ای نداشته‌ باشیم تبدیل می‌شه به یک روز دلگیر و خسته‌کننده. ولی من معتقدم روزهای بین تعطیلی، چه سرکار باشیم چه خانه، چه در سفر یا تفریح، بسته به زاویه نگاه ما تعبیر و تفسیر می‌شن. کافیه باور داشته باشیم هر طلوع یک فرصت هست و این فرصت، یک نعمت، و این نعمت ی
نرم افزار برنامه ساز اندروید
نرم افزار برنامه ساز اندروید 100% مورد تایید مارکت ها تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کارکرد نرم افزار فقط500نسخه بفروش میرسد عجله کنید 80% تخفیف بدلیل درخواست زیاد شما و فقط تا پایان این هفته قیمت نرم افزار با 80% تخفیف= 7500 تومان (نکته: بعد از پایان این هفته این نرم افزار ...
دریافت فایل
آهنگ گوش می دم تا مغزم کار کنه ، آدامس می خورم که خوابم نبره تا این طرح پژوهشو بنویسم
و دارم به این فکر می کنم که واقعا مغزم بدون آهنگ گوش دادن کار نمی کنه؟
احتمالا برای کارهایی مجبور باشم انجام بدم یا وقتایی که خسته باشم ! نمی دونم امیدوارم این طور باشه
+ همه کارهای این ترمو گذاشتم برای هفته آخر. قشنگ لفتشون دادم تا برسم به هفته آخر 
+ از این که احتمال زیادی وجود داره که بعد از این روزها و چند هفته ، دیگه پامو هیچ دانشگاهی نزارم ، حس مبهم خوبی دا
کافه پازار از سال 1385 در زمینه طراحی برنامه های آندروید در قالب کتابخانه ای شروع به فعالیت کرده است.
شما می توانید برنامه دلخواهتان را بدون محدودیت (در قالب کتابخانه ای) و قوانین چهارچوب کشور ایران از ما بخواهید
از مزایای برنامه می توانید از پنل تبلیغاتی نیز برای برنامه خودتان برخوردار شوید تا به کاربرانی که برنامه شما نصب نموده اند آگهی ارسال نمایید

جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید
در حالی که بییندگان شبکه سه تلویزیون طبق عادت ۱۹سال گذشته دوشنبه شبها منتظر پخش آخرین برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی پور بودند، شبکه ۳ با حذف رسمی ۹۰ فیلم سینمایی «موج انفجار» را جایگزین آن کرده است. /عصرایران #رسانه#برنامه 90

روز های خوبی نیستند. از خوابیدن می ترسم و از بیدار شدن بیزارم. احساس میکنم زمان با بیشترین سرعتی که می توانم تصور کنم در حال گذر است. قبل از اینکه به خودم تکانی بدهم روز ها و هفته ها گذشته است. برای برقراری یک تماس برنامه ریزی می کنم و وقتی به خودم میایم چند روز از موعد آن گذشته است.
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
بهترین اجرا های برنامه عصر جدید و دانلود شب چهاردهم عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم
دانلود اعلام نتایج شب های عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم
دانلود جدید ترین و هیجان انگیز ترین برنامه های عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین شب های عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم با کیفیت عالی
دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم با کیفیت های عالی و خوب و دان
هفته پیش چهارشنبه رو مرخصی گرفتم و وصل کردم به تعطیلی پنج شنبه، جمعه آخر هفته و کلی مشعوف شدم
امروز افتان خیزان و ناله کنان و برسر زنان و جامه دران اومدم سرکار و هربار به چهار روز 
تعطیلی آخر هفته فکر میکنم نیشم تا بناگوش باز میشه
خلاصه که مدیونید اگر ذره ای تو کارمند نمونه بودن من شک کنید :دی
پ .ن : عکسی که مشاهده می کنید میز کار اینجانب می باشد ^___^ 
امروز اول تیر هست و دوباره دارم رژیمم رو شروع می کنم.وزنم امروز صبح 79.2 بود.
تا آخر هفته باید برسونمش به 78.6
فعلا که دارم سعی می کنم
البته به موازاتش خیلی جدی دارم سعی می کنم روزی حداقل 8 لیوان آب رو بخورم
باید برنامه غذای هم ردیف کنم
البته اگه این خنجری بذاره و هی برام چیزای بدبد نخره....
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پذیرش دانشگاه های روسیه خودگویی با میکروفون چاپ کارت پرسنل و شناسایی بازی تخته نرد و بازی حکم آنلاین با پول واقعی دیگ آبگرم ؛ دیگ بخار ردیاب برتر تخصصی ترین سایت ردیابی | مدل خاص خودت باش بهترین وبلاگ روانشناسی الگوی ِمقاومت تعمیر چیلر در اصفهان